Teraz jest 28 mar 2024, o 14:47

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 maja 2010, o 11:48 
Offline
Caporal-Fourrier
Caporal-Fourrier

Dołączył(a): 30 maja 2010, o 11:34
Posty: 63
Witam wszystkich.
Chciałbym zaprosić do współpracy osoby zainteresowane tłumaczeniem prac obcojęzycznych.
W planach mamy wydanie serii książek dotyczących głównie historii wojskowości epoki napoleońskiej.
Nad kilkoma tekstami już pracujemy, ale ciekawych publikacji jest sporo ;) więc chętnie nawiążemy współpracę z kolejnymi pasjonatami, którzy podjęliby się tej trudnej choć przyjemnej pracy. Głównie są to teksty angielsko i francuskojęzyczne, klasyka tematu, ale również prace współczesne.
Zainteresowanych prosimy o kontakt napoleonv@o2.pl - strona wydawnictwa www.napoleonv.es24.pl
Proszę napiszcie jakie są wasze zainteresowania, w czym się specjalizujecie - będzie łatwiej zaproponować pracę odpowiadającą waszym preferencjom.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, o 10:56 
Offline
Caporal-Fourrier
Caporal-Fourrier

Dołączył(a): 30 maja 2010, o 11:34
Posty: 63
Zapraszam do zaangażowania się w nasz nowy projekt:
http://napoleonv.pl/opis/3619658/studia ... onska.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, o 12:48 
Offline
Duc d'Essling
Duc d'Essling
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, o 22:42
Posty: 1626
Pomysł świetny. Rozumiem, że chodzi o nowe artykuły pisane przez zaproszonych a nie zbiory starych?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, o 13:17 
Offline
Caporal-Fourrier
Caporal-Fourrier

Dołączył(a): 30 maja 2010, o 11:34
Posty: 63
Tak zgadza się, jeśli ktoś ma jakiś artykuł lub chciałby coś napisać to zapraszamy do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, o 16:43 
...czy tematy medyczne związane z epoką, łacznie z analizą krytyczną przypadków również znalazłyby tam miejsce :?: - próba mojego pióra (pardon - klawiatury) właśnie jest na stronie w dziale Varia.
Przepraszam, że tu piszę, ale mam pewne problemy z otwieraniem stron z linków.


Góra
  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, o 17:23 
Offline
Duc d'Essling
Duc d'Essling
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, o 22:42
Posty: 1626
Biorąc pod uwagę choćby wykład Pani Profesor, którego miałem przyjemność wysłuchać byłoby to ze wszech miar godne polecenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, o 17:39 
Offline
Caporal-Fourrier
Caporal-Fourrier

Dołączył(a): 30 maja 2010, o 11:34
Posty: 63
Jak najbardziej, wszystko co tyczy się epoki napoleońskiej mile widziane, propozycje proszę przesyłać na mail: napoleonv@o2.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2012, o 17:40 
ChLasalle napisał(a):
Biorąc pod uwagę choćby wykład Pani Profesor, którego miałem przyjemność wysłuchać byłoby to ze wszech miar godne polecenia.

... czytając takie komplementy muszę poprawić poziom. Dziekuję "...Mon General..."i zastanawiam się któż to zacz :?: :?: :?: (poza forum oczywiście)


Góra
  
 
PostNapisane: 15 paź 2012, o 23:30 
Offline
Duc d'Essling
Duc d'Essling
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, o 22:42
Posty: 1626
Baldauf napisał(a):
ChLasalle napisał(a):
Biorąc pod uwagę choćby wykład Pani Profesor, którego miałem przyjemność wysłuchać byłoby to ze wszech miar godne polecenia.

... czytając takie komplementy muszę poprawić poziom. Dziekuję "...Mon General..."i zastanawiam się któż to zacz :?: :?: :?: (poza forum oczywiście)


Wprawdzie się przedstawiłem, ale, hm :oops: , z wrodzonej nieśmiałości chyba za cicho. W każdym razie popracuję nad tym aby mieć szansę dać się zapamiętać la prochaine fois


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 paź 2012, o 19:05 
...serdecznie dziekuję za wyjaśnienie i tym razem ja "...piekę raka..." :oops:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL