Teraz jest 28 mar 2024, o 13:38

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2011, o 17:55 
...a ja przy "Strategii" czuję się raczej jak daleko wysunięta szpica.


Góra
  
 
PostNapisane: 4 kwi 2011, o 08:30 
Offline
Tambour
Tambour

Dołączył(a): 26 lut 2011, o 23:39
Posty: 159
A ja jak dowódca !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, o 15:48 
Offline
Tambour
Tambour

Dołączył(a): 26 lut 2011, o 23:39
Posty: 159
Mogę powiedzieć że stałem się właśnie posiadaczem edycji specjalnej tej gry ;D
P.S Jak ktoś ma steam to zapraszam do znajomych
Tak tylko że JA z tej gry zadowolony nie jestem 8 raz próbuję zainstalować i nie ma serwerów poza tym ech szkoda gadać.
P.S 2 Już 10


Ostatnio edytowano 30 cze 2011, o 17:53 przez Napoleon8898, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, o 16:17 
...a ja wygrzebałam "Bonapartego". Założenie - kampania austriacka i na "...dzień dobry..." mam "...ulewne opady deszczu...". Dzis zamierzam rozegrać batalię pod Eckmuhl - mam nadzieję, że nie utonę w błocie.
Pozdrowienia


Góra
  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 16:11 
Offline
Tambour
Tambour

Dołączył(a): 26 lut 2011, o 23:39
Posty: 159
A ma ktoś link do savy Napoleon TW ? Bo musze chyba próbować re-instalacji...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2011, o 16:27 
Offline
Tambour
Tambour

Dołączył(a): 26 lut 2011, o 23:39
Posty: 159
A ja mam pytanie gdzie ową ''Bonaparte'' można kupić. Skoro to tak wpływa na ruszanie głową. Mi by się przydało wczoraj miałem przewagę nad kolegą w multiplayer i prawie zwyciężyłem bitwę ale jegrzy ( co mnie zdziwiło) pokonali moje oddziały młodej gwardii i... bitwa została przegrana więc strateg ze mnie niezły :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2011, o 18:01 
Polską wersję "Bonapartego" widziałam swego czasu w EMPIK-u i wówczas nabyłam (ok. dwa lata temu), ale radzę poszukać.
W sklepach z grami figurkowymi bywa "Ostrołęka" - a w niej nie tylko rok 1831, ale i "...grande Savary..." czyli luty 1807.
W tej samej wersji jest "Pułtusk" - bardzo ciekawy z "...rozpiską..." godzinową i dwoma (w rzeczywistości równiez były dwie) burzami śnieżnymi.
Te gry są również dodawane do czasopisma :oops: - "...skleroza..." zapomniałam tytułu - bodajże "Strategia i Taktyka" i tak właśnie zdobyłam "Pułtusk".


Góra
  
 
PostNapisane: 7 sie 2011, o 14:28 
Offline
Général de brigade
Général de brigade
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2010, o 19:07
Posty: 1252
Baldauf napisał(a):
Te gry są również dodawane do czasopisma :oops: - "...skleroza..." zapomniałam tytułu - bodajże "Strategia i Taktyka" i tak właśnie zdobyłam "Pułtusk".


Na odwrót - czasopismo nazywa się "Taktyka i Strategia" ;) . Zresztą nakładem tego wydawnictwa wyszło jeszcze Borodino i Smoleńsk.

_________________
Pole bitwy jest miejscem gdzie króluje chaos. Zwycięża ten kto potrafi ujarzmić ten chaos, zarówno jego własny jak i przeciwnika.
- Napoleon


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2011, o 16:47 
"...merci Mon Marechal..."
...a to dobra nowina - coś nowego i ciekawego, szczególnie ten drugi tytuł.
Pozdrowienia


Góra
  
 
PostNapisane: 8 sie 2011, o 14:01 
Offline
Général de brigade
Général de brigade
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2010, o 19:07
Posty: 1252
Grałem w oba i muszę przyznać, że gra się całkiem przyjemnie (pod Borodino szturmy na reduty mają swój klimat, choć i tak jest rzeź ;) ).

_________________
Pole bitwy jest miejscem gdzie króluje chaos. Zwycięża ten kto potrafi ujarzmić ten chaos, zarówno jego własny jak i przeciwnika.
- Napoleon


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL