Teraz jest 28 mar 2024, o 18:24

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 wrz 2013, o 22:38 
Offline
Soldat
Soldat

Dołączył(a): 10 lut 2010, o 14:10
Posty: 22
Witam wszystkich użytkowników po dłuższej przerwie .Od kilku miesięcy mam bardzo ograniczony wolny czas ,podczas którego mogłem realizować swoje batalistyczne wizje . Malarstwo na razie musiałem odłożyć na bok . Pozostał mi rysunek za który łapie się w każdej wolnej chwili .


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2013, o 09:39 
Offline
Caporal-Fourrier
Caporal-Fourrier

Dołączył(a): 26 sty 2012, o 00:39
Posty: 87
Mam kilka uwag technicznych:

1) Flintpasy powinny być naciągnięte, a nie wiszące
2) Flama furażerki nie powinna zwisać, a być wsadzona za zakładkę z kutasikiem wiszącym z przodu
3) Fizylierzy mają tasaki - nie powinni ich mieć, chyba że są podoficerami, a po rękawach widać, że nie są.

Poza tymi drobiazgami - przyzwoity rysunek. Tak trzymaj.

_________________
http://www.facebook.com/33deligne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2015, o 19:50 
Offline
Soldat
Soldat

Dołączył(a): 10 lut 2010, o 14:10
Posty: 22
Od dwóch lat pracuję w transporcie międzynarodowym jako kierowca. Od tego czasu mam ograniczony czas na tworzenie nowych prac. Na pauzach weekendowych czasami uda mi się coś narysować . np. ten rys. przedstawiający huzarów 13-tego pułku Księstwa Warszawskiego podczas postoju. http://www.digart.pl/praca/7780780/Podczas_postoju.html
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 19:21 
...a ja myślę, że tak mogło być. Regulamin sobie, a życie sobie.
Na drzewach są już liście, więc - oczywiście dosiadając Pegaza, który mam nadzieję mnie nie kopnie - mamy wiosnę. Powiedzmy 1809 roku i właśnie w nadświdrzańskich zaroślach pokazały się te "...białe pludry..." którym trzeba "...dać słuszny odpór..." więc z Pragi, z twierdzy, ktoś się tam wymyka...
Piękny rysunek.
Pozdrowienia


Góra
  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 19:24 
PS.
...co powiemy na to - rysunek francuski z pracy poświęconej przeprawie przez Berezynę.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 04:09 
Offline
Soldat
Soldat

Dołączył(a): 10 lut 2010, o 14:10
Posty: 22
Co do uwag Bonza to ,, sposób noszenia furażerki" podpatrzyłem z fotek francuskich grup rekonstrukcyjnych. Były tam noszone regulaminowo - jak napisał Bonzo i tak jak na moim rysunku.
Jeśli chodzi o tasaki , to moim zamiarem było narysowanie bagnetów i widoczne na rysunku pochwy raczej by wskazywały na nie. Pochwy tasaków były by szersze i zakrzywione.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, o 19:19 
...a to siedziało sobie w książce - zaznaczam fachowej - w roli zakładki. Ładne - prawda. Kartka pocztowa.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL