https://napoleon.org.pl/forum/

Zrzutka
https://napoleon.org.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=1596
Strona 1 z 1

Autor:  Castiglione [ 10 gru 2019, o 15:06 ]
Tytuł:  Zrzutka

Propozycja jednego z naszych użytkowników jednorazowej wpłaty na utrzymanie witryny Napoleon.org.pl skłoniła nas do zorganizowania akcji na zrzutka.pl. To będzie przynajmniej zgodne z polskim prawem. Uzyskane środki chcemy przeznaczyć na opłacenie serwera, domeny i wsparcie techniczne dla serwisu, czyli zmianę przestarzałych już silników witryny i forum na bardziej nowoczesne. Mamy nadzieję, że dzięki temu witryna stanie się bardziej widoczna w wyszukiwarkach oraz będziemy mogli zrezygnować z reklam. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy. Vive L'Empereur!

Link do naszej zrzutki:

Klik

Autor:  Castiglione [ 8 sty 2020, o 11:24 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Wiktoria jest nasza! Ogłaszamy wszem i wobec, że nasza zbiórka na utrzymanie i wsparcie techniczne witryny Napoleon.org.pl zakończyła się sukcesem! Wsparło nas 52 osoby na łączną kwotę 3277.33 zł. Dziękujemy wszystkim wpłacającym. I tym, którzy wpłacili 10 zł i tym, którzy wsparli nas kwotą 1 tys. zł. Obiecujemy, że całą zebraną kwotę spożytkujemy ku chwale Cesarza! Mamy kwotę potrzebną na opłacenie serwera i domeny na kolejny rok, a pozostałe fundusze zamierzamy przeznaczyć na konieczne zmiany techniczne, które dostosują naszą witrynę do współczesnych standardów Internetu.

Vive L'Empereur!

Autor:  Castiglione [ 28 sty 2020, o 01:11 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Dzięki Waszemu wsparciu serwer i domena na przyszły rok zostały opłacone, więc czeka nas kolejny spokojny rok w Internecie.

Autor:  grenadier [ 7 sty 2021, o 11:35 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Czy na rok 2021,też będzie potrzebna ściepa?.

Autor:  Castiglione [ 7 sty 2021, o 12:13 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Na razie nie ma takiej potrzeby.

Autor:  Castiglione [ 11 paź 2021, o 23:12 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Minęło prawie dwa lata od czasu, gdy prosiliśmy o wsparcie naszych sympatyków i czytelników na funkcjonowanie witryny Napoleon.org.pl. Uzyskane wówczas środki przeznaczyliśmy na opłacenie serwera, domeny i wsparcie techniczne dla serwisu. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zrezygnować z reklam emitowanych na serwisie. Pomimo, że nie jest to dla nas komfortowa sytuacja, przychodzi nam znów prosić o Waszą pomoc. Właśnie dostaliśmy kolejną fakturę za utrzymanie serwera, a wkrótce dojdzie do tego również następna faktura za opłacenie domeny. Z roku na rok koszty są coraz większe i bez Waszej pomocy nie będziemy w stanie utrzymać wortalu w sieci. Liczymy, że podobnie, jak w roku 2019 znajdzie się grono osób, które wspomogą naszą inicjatywę. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy będziemy nadal mogli pozostać w Internecie. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy. Vive L'Empereur!

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/z/bh4hck

Autor:  Castiglione [ 28 paź 2021, o 10:28 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Po pewnych perturbacjach i krótkiej nieobecności w Internecie udało nam się odzyskać bazę danych i Napoleon.org.pl znów jest w sieci. Przy okazji przypominamy, że nadal trwa zbiórka na opłacenie kosztów utrzymania naszej witryny w sieci. Wszystkim osobom, które już wsparły Napoleon.org.pl składamy serdeczne podziękowania. Pozostało naprawdę niewiele, aby dopiąć nasz budżet na kolejny rok.
A czeka nas jeszcze opłacenie domeny i certyfikatów sll.

Kliknij, aby nas wesprzeć!

Autor:  Castiglione [ 11 lis 2021, o 11:47 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

La Victoire est en nous!… Nasza zbiórka dobiegła końca i zakończyła się pełnym sukcesem. Kolejny rok istnienia w sieci został zapewniony. Dziękujemy wszystkim osobom, które nas wsparły! Oto pełna lista darczyńców, dzięki którym Napoleon.org.pl nadal będzie w Internecie:
Bar Marcin , Begier Arkadiusz, Cook71, Grzegorz, Halicki Arek , jacus1944, Jędrkiewicz Andrzej , Juszczak Rafał , Kamp, Karczmarczyk Waldemar, Konik Sławomir , Krysiak Krzysztof , Murat, Nawrot Dariusz , Nowak Hubert , Olejniczak Andrzej , Paczuski Adam, Pajdała Henryk , Pietrasik Bartosz , Pitrek, Roman, Skelnik Julian , Towarzysz oraz 7 anonimowych darczyńców.
Vive L'Empereur!

Autor:  luke123 [ 4 sty 2022, o 15:47 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Cześć,
Pracuję w firmie hostingowej i od dawna czytam Wasz serwis jako miłośnik historii. Prośba o kontakt na PW - za zamian za prosty link w stopce mogę za darmo utrzymywać hosting.

Autor:  Castiglione [ 27 sty 2022, o 21:53 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

luke123 napisał(a):
Cześć,
Pracuję w firmie hostingowej i od dawna czytam Wasz serwis jako miłośnik historii. Prośba o kontakt na PW - za zamian za prosty link w stopce mogę za darmo utrzymywać hosting.


Oferta bardzo interesująca i chętnie ją rozpatrzymy.
Oczywiście pod warunkiem, że jeszcze się Pan z nami skontaktuje, bo na razie tegoż kontaktu brak :(
Castiglione

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/