https://napoleon.org.pl/forum/

Zrzutka
https://napoleon.org.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=1596
Strona 1 z 1

Autor:  Castiglione [ 10 gru 2019, o 15:06 ]
Tytuł:  Zrzutka

Propozycja jednego z naszych użytkowników jednorazowej wpłaty na utrzymanie witryny Napoleon.org.pl skłoniła nas do zorganizowania akcji na zrzutka.pl. To będzie przynajmniej zgodne z polskim prawem. Uzyskane środki chcemy przeznaczyć na opłacenie serwera, domeny i wsparcie techniczne dla serwisu, czyli zmianę przestarzałych już silników witryny i forum na bardziej nowoczesne. Mamy nadzieję, że dzięki temu witryna stanie się bardziej widoczna w wyszukiwarkach oraz będziemy mogli zrezygnować z reklam. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy. Vive L'Empereur!

Link do naszej zrzutki:

Klik

Autor:  Castiglione [ 8 sty 2020, o 11:24 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Wiktoria jest nasza! Ogłaszamy wszem i wobec, że nasza zbiórka na utrzymanie i wsparcie techniczne witryny Napoleon.org.pl zakończyła się sukcesem! Wsparło nas 52 osoby na łączną kwotę 3277.33 zł. Dziękujemy wszystkim wpłacającym. I tym, którzy wpłacili 10 zł i tym, którzy wsparli nas kwotą 1 tys. zł. Obiecujemy, że całą zebraną kwotę spożytkujemy ku chwale Cesarza! Mamy kwotę potrzebną na opłacenie serwera i domeny na kolejny rok, a pozostałe fundusze zamierzamy przeznaczyć na konieczne zmiany techniczne, które dostosują naszą witrynę do współczesnych standardów Internetu.

Vive L'Empereur!

Autor:  Castiglione [ 28 sty 2020, o 01:11 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Dzięki Waszemu wsparciu serwer i domena na przyszły rok zostały opłacone, więc czeka nas kolejny spokojny rok w Internecie.

Autor:  grenadier [ 7 sty 2021, o 11:35 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Czy na rok 2021,też będzie potrzebna ściepa?.

Autor:  Castiglione [ 7 sty 2021, o 12:13 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Na razie nie ma takiej potrzeby.

Autor:  Castiglione [ 11 paź 2021, o 23:12 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Minęło prawie dwa lata od czasu, gdy prosiliśmy o wsparcie naszych sympatyków i czytelników na funkcjonowanie witryny Napoleon.org.pl. Uzyskane wówczas środki przeznaczyliśmy na opłacenie serwera, domeny i wsparcie techniczne dla serwisu. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zrezygnować z reklam emitowanych na serwisie. Pomimo, że nie jest to dla nas komfortowa sytuacja, przychodzi nam znów prosić o Waszą pomoc. Właśnie dostaliśmy kolejną fakturę za utrzymanie serwera, a wkrótce dojdzie do tego również następna faktura za opłacenie domeny. Z roku na rok koszty są coraz większe i bez Waszej pomocy nie będziemy w stanie utrzymać wortalu w sieci. Liczymy, że podobnie, jak w roku 2019 znajdzie się grono osób, które wspomogą naszą inicjatywę. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy będziemy nadal mogli pozostać w Internecie. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy. Vive L'Empereur!

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/z/bh4hck

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/