Teraz jest 28 mar 2024, o 12:55

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 paź 2013, o 21:11 
Offline
Caporal-Fourrier
Caporal-Fourrier

Dołączył(a): 26 sty 2012, o 00:39
Posty: 87
Patrząc na te narzędzia dostaję dreszczy. Nie mógłbym być lekarzem :)

_________________
http://www.facebook.com/33deligne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, o 13:49 
Offline
Roi de Danemark
Roi de Danemark
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, o 23:58
Posty: 736
Plansze w BBiB są w całości rysowane, lub malowane ze względu ( po za sprawami czysto artystycznymi) na ewentualne roszczenia dotyczące praw autorskich. Czy modelem będzie oryginalny przedmiot, czy jego replika to dla „redakcji” i pewnie też odbiorcy bez różnicy. Gdy dostanę dobre zdjęcie jestem w stanie odmalować żądany przedmiot "jak żywy";). Mogę go też w miarę potrzeby okręcić, skrócić, zmienić perspektywę, lub kąt widzenia itd, itp. Gdy materiałem wyjściowym jest rycina, „redakcja” zwykle radzi sobie z wizualizacją, choć odbywa się to zwykle kosztem pewnych detali. Najważniejsze jednak aby „redakcja” miała do tych materiałów dostęp i aby ktoś mądrzejszy wytłumaczył jej i innym z czym to się je. Dlatego też najlepiej by było otworzyć nowy topik w którym pani doktor miała by możliwości przedstawienia nam owych instrumentów i wytłumaczyć do czego służyły.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, o 18:04 
bonzo napisał(a):
Patrząc na te narzędzia dostaję dreszczy. Nie mógłbym być lekarzem

...aż zacznę tak "...tere-fere..." na każdej inscenizacji siedzi wokół medyka całe umundurowane gremium (co to było ostatnio w Czarnowie hm...) i jakoś to humorów nie odbiera, choć wiadomo co z kuferka wyziera - nie takie to straszne choć rzeczywiście czasem wieje grozą.
ZUZU miły.
Jestem jak najbardziej "...za..." i czekam na "...prywatną wiadomość..." w tym temacie


Góra
  
 
PostNapisane: 30 gru 2013, o 15:44 
Offline
Chevalier
Chevalier

Dołączył(a): 14 lut 2010, o 13:40
Posty: 3567
lepiej późno niż wcale, ale dzięki Pani Doktor za artykuł. jak to mówią w starym roku coś odchodzi, ale w nowym coś nowego się zdarzy. Jeszcze raz dzięki wielkie za propagowanie wiedzy medycznej wśród napoleońskich laików i życzę w Nowym Roku jeszcze więcej cierpliwości dla "nowych" i więcej wyrozumiałości dla "starych" forumowiczów. Do Siego Roku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2013, o 22:41 
...dzięki za "...komplimenta...". To zarazem doping by zabrać się do pracy.


Góra
  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, o 22:30 
CASTIGLIONE przezacny.
Serdecznie dziękuję za zamieszczenie drugiej części mojego tekstu. Trzecia jest już poważnie zaawansowana.
Pozdrowienia


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL