https://napoleon.org.pl/forum/

Zrzutka
https://napoleon.org.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=1596
Strona 1 z 1

Autor:  Castiglione [ 10 gru 2019, o 15:06 ]
Tytuł:  Zrzutka

Propozycja jednego z naszych użytkowników jednorazowej wpłaty na utrzymanie witryny Napoleon.org.pl skłoniła nas do zorganizowania akcji na zrzutka.pl. To będzie przynajmniej zgodne z polskim prawem. Uzyskane środki chcemy przeznaczyć na opłacenie serwera, domeny i wsparcie techniczne dla serwisu, czyli zmianę przestarzałych już silników witryny i forum na bardziej nowoczesne. Mamy nadzieję, że dzięki temu witryna stanie się bardziej widoczna w wyszukiwarkach oraz będziemy mogli zrezygnować z reklam. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy. Vive L'Empereur!

Link do naszej zrzutki:

Klik

Autor:  Castiglione [ 8 sty 2020, o 11:24 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Wiktoria jest nasza! Ogłaszamy wszem i wobec, że nasza zbiórka na utrzymanie i wsparcie techniczne witryny Napoleon.org.pl zakończyła się sukcesem! Wsparło nas 52 osoby na łączną kwotę 3277.33 zł. Dziękujemy wszystkim wpłacającym. I tym, którzy wpłacili 10 zł i tym, którzy wsparli nas kwotą 1 tys. zł. Obiecujemy, że całą zebraną kwotę spożytkujemy ku chwale Cesarza! Mamy kwotę potrzebną na opłacenie serwera i domeny na kolejny rok, a pozostałe fundusze zamierzamy przeznaczyć na konieczne zmiany techniczne, które dostosują naszą witrynę do współczesnych standardów Internetu.

Vive L'Empereur!

Autor:  Castiglione [ 28 sty 2020, o 01:11 ]
Tytuł:  Re: Zrzutka

Dzięki Waszemu wsparciu serwer i domena na przyszły rok zostały opłacone, więc czeka nas kolejny spokojny rok w Internecie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/