Nasza księgarnia

Destination Napoleon na Twitterze

Posted in Inicjatywy

“Wielka tragedia jest szkołą dla bohaterów, dla królów i dla ludzi...” - Napoleon Bonaparte

5 maja 2020 Destination Napoleon/Drogi Napoleońskie pojawi się na Twitterze wzmacniając swoją obecność w sieci...

Europejska Federacja Miast Napoleońskich i Szlak Kulturowy Rady Europy Destination Napoleon/Drogi Napoleońskie inaugurują 5 maja 2020 – w dniu 199 rocznicy śmierci Napoleona – serię inicjatyw będących reakcją na ograniczenia wywołane kryzysem COVID19. Uruchamiamy profil Destination Napoleon/Drogi Napoleońskie na Twitterze pozwalający śledzić aktywność 60 miast należących do Federacji w 13 krajach Europy, od Portugalii do Federacji Rosyjskiej. Strona na Facebooku będzie przedstawiać informacje o miastach i muzeach szlaku Destination Napoleon/Drogi Napoleońskie i historię epoki napoleońskiej, a także oferować sympatykom Strony konkursy i quizy.

Ponadto, od 5 maja profil Destination Napoleon/Drogi Napoleońskie będzie prezentowany jako jeden z blogów EUROPEANA, europejskiej platformy cyfrowej, która zapewnia dostęp do zasobów instytucji kultury Unii Europejskiej.

Myśląc o swej roli i szukając nowych zadań, wspominając co zaszło, Destination Napoleon/Drogi Napoleońskie pragnie stać się siłą refleksji i propozycji, aby lepiej wkomponować się w nowe wyzwania, dzięki nowym narzędziom i nowym inicjatywom.

Bądźmy blisko razem w trudnych czasach, ale także w rozwoju perspektyw. To teraz rozgrywa się przyszłość. Dziękujemy za upowszechnienie tej informacji tak szeroko, jak to możliwe. Prosimy o kontakt z mediami. Bądź z nami!

#DestinationNapoleon

www.destination-napoleon.eu

Facebook: @destinationnapoleon

Twitter: @DestiNapoleon

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.